Lampa podłogowa Treviso – stonowana kolorystyka i klasyczny design

Jeżeli szukasz uniwersalnego oświetlenia do swojego salonu lub sypialni, lampa podłogowa Treviso z pewnością będzie pasowała do różnego typu umeblowania. Jej delikatna kolorystyka świetnie komponuje się niemal ze wszystkimi możliwymi barwami wystroju - ciemnymi i jasnymi. Jeśli chodzi o preferowany typ aranżacji wnętrza, lampa podłogowa Treviso pasuje prawie wszędzie - i do klasyki, i do nowoczesności, stylu skandynawskiego czy minimalizmu.

Materiały, z których powstała lampa podłogowa Treviso, to drewno i tkanina. Trójnogi stelaż lampy jest z drewna, a walcowaty abażur z tkaniny. Do lampy należy dobrać jedną żarówkę E27. Polecamy żarówki LED, które w porównaniu ze zwykłymi są energooszczędne i dłużej świecą. Kolory lampy to biel i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 145 × 50 × 50 cm.

Ze względu na kolorystykę lampa wydaje się wymarzona do wnętrza w stylu skandynawskiego. Pasuje również do klasycznych i nowoczesnych mebli z drewna, tradycyjnych tkaninowych obić meblowych i pastelowych barw.

Wymiary
Długość 145 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania