Lampa podłogowa Treviso – uniwersalne oświetlenie do pokoju

Lampa podłogowa Treviso może być prawdziwym hitem wśród lamp najchętniej wybieranych do mieszkania. Zasługą jest uniwersalny design, który łatwo komponuje się z wnętrzami mieszkalnymi. Świetnie wygląda w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich, minimalistycznych, ale można dopasować ją jeszcze do wielu innych. Dobrym miejscem dla niej jest salon lub sypialnia. Świetnie wtapia się w wystrój, rozbłyskując wieczorem przytłumionym przez abażur światłem.

Lampa podłogowa Treviso wykonana jest z drewna i tkaninowego abażuru. Trójnogi stelaż jest z drewna, a walcowaty klosz z tkaniny. Do lampy potrzebujesz jednej żarówki o gwincie E27. Można wybrać energooszczędną żarówkę LED, będzie świecić dłużej niż tradycyjna. Kolor stelaża – naturalne drewno, abażur jest czarny. Wymiary wynoszą: 145 × 50 × 50 cm.

Czarna lampa podłogowa Treviso świetnie komponuje się z meblami z drewna lub drewnianymi elementami. Poza tym pasuje do różnych dodatków, materiałów i obić. Uniwersalna kolorystyka pozwala na zastosowanie jej we wnętrzach o zróżnicowanej kolorystyce.

Wymiary
Długość 145 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania