Lampa podłogowa Treviso – elegancka lampa, która pasuje do różnych wystrojów

Lampa podłogowa Treviso ma uniwersalny design i stonowaną kolorystykę, co sprawia, że będzie dobrze wyglądać w wielu wystrojach wnętrz. Najlepiej sprawdzi się w klasycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Oprócz salonu i sypialni może stać również w jadalni, gabinecie, a nawet pokoju hotelowym. Łatwo dopasować ją do reszty wystroju, ponieważ pasuje do różnych typów mebli. Kolorystyka pomieszczenia również nie jest problemem, gdyż Treviso ma neutralne barwy.

Lampa podłogowa Treviso wykonana została z drewna i tkaninowego abażuru. Jej trójnogi stelaż jest drewniany i wygląda bardzo stylowo, a klasyczny, walcowaty klosz z tkaniny dopełnia całości. Lampa dodaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Potrzebujesz do niej tylko jednej żarówki E27. Możesz wybrać energooszczędną żarówkę LED, która świeci dłużej, niż standardowa. Lampa podłogowa Treviso ma kolory naturalnego drewna i grafitu. Wymiary to: 145 × 50 × 50 cm.

Można zestawiać ją z klasycznymi drewnianymi lub drewnopodobnymi meblami. Lampa pasuje do różnych barw i rodzajów obić meblowych.

Wymiary
Długość 145 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania