Lampa podłogowa Tripod – stylowe i nowoczesne światło do każdego wnętrza

Zależy Ci na urządzeniu stylowego i przytulnego wnętrza? Odpowiednią atmosferę z pewnością uda Ci się uzyskać dzięki właściwemu oświetleniu. Modna, minimalistyczna lampa podłogowa Tripod to wzorowy przykład dodatku, który rozświetli i ożywi Twój dom.

Dzięki białej barwie okrągłego abażura z tkaniny lampa będzie pasować do każdej aranżacji. Drewniany stelaż składa się z trzech składanych nóg, co zapewnia stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. Jasny odcień podstawy idealnie współgra z górną częścią oświetlenia. Stylowa lampa Tripod ma subtelny wygląd, a jednocześnie przyciąga uwagę, stanowiąc doskonałą ozdobę.

Oświetlenie łączy w sobie naturalne materiały, klasyczny wygląd i nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu podkreśli piękno każdego wnętrza. Nie trudno wyobrazić je sobie ustawione w salonie w stylu boho, eko czy eklektycznym albo w minimalistycznej lub klasycznej sypialni. Równie dobrze sprawdzi się w przedpokoju, gabinecie, pokoju młodzieżowym i gościnnym. Przekonaj się sam, gdzie będzie wyglądać najlepiej.

Wymiary
Długość 60,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 158 cm
Waga 3 kg
Do pobrania