Lampa podłogowa Trosa – inspirowana dawnym stylem oświetlenia

Bardzo stylowa i gustowna lampa podłogowa Trosa stanowi oryginalne źródło dodatkowego oświetlenia. Doskonała do salonu i sypialni. Nadaje klimatu, delikatnie rozpraszając promienie światła w pomieszczeniu. Nie jest bardzo duża, ale jej intrygujący design sprawia, że staje się widoczna na pierwszy rzut oka, gdy wchodzisz do pokoju. Przy jej świetle przyjemnie jest wypoczywać wieczorami.

Lampa podłogowa Trosa zrobiona została z drewna, metalu i tworzywa sztucznego. Lampa ma okrągłą podstawę, z której wznosi się drewniany stelaż, delikatnie zwężający się ku górze i zwieńczony kloszem o tradycyjnym kształcie trapezu. Pomiędzy kloszem a stelażem znajduje się ozdobny element w kształcie kółka. Źródłem światła jest żarówka o gwincie E27. Można dobrać energooszczędną żarówkę LED. Lampa podłogowa Trosa jest w kolorach czerni i naturalnego drewna. Wymiary to: 35,6 × 146 cm.

Ta stylowa lampa pasuje do mebli z drewna oraz drewnianych z ozdobnymi okuciami. Sprawdzą się dodatki i górne oświetlenie w stylu vintage dla podkręcenia aranżacji.

Wymiary
Średnica 35,6 cm
Wysokość 146 cm
Waga 0.001 kg
Do pobrania