Lampa podłogowa Vilgot – bardzo praktyczna, gdyż nie zajmie dużo miejsca

Jeśli zmagasz się z brakiem życiowej przestrzeni, ta stylowa lampa podłogowa powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie, gdyż wszystko wskazuje na to, że została stworzona właśnie dla Ciebie. Ma długie ramię, ale jest mało rozłożysta, dlatego bez problemu zaaranżujesz ją przy kanapie lub fotelu, nawet w wypełnionym sprzętami salonie. Znakomicie będzie wyglądać w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach utrzymanych w jasnej tonacji.

Lampa podłogowa Vilgot wykonana jest z metalu. Subtelne białe wybarwienie dobrze koresponduje z jej smukłą, strzelistą formą. Osadzona jest na stabilnej, płaskiej podstawie o kształcie okręgu. Delikatny włącznik został umiejscowiony na jej ramieniu. Lampa mierzy 150 cm, podczas gdy średnica klosza wynosi 20 cm.

Na uwagę zasługuje jej rzetelne wykonanie oraz doskonałe dopasowanie wszystkich elementów, dzięki któremu prezentuje się tak lekko, choć w rzeczywistości jest wyjątkowo solidna. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że ta metalowa lampa podłogowa nie potrzebuje żadnych specjalnych zabiegów, aby wyglądać estetycznie. Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz ją ściereczką zwilżoną detergentem.

Wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd