Lampa podłogowa VT-7451 metalowa czarna/srebrno-biała z łukowym ramieniem 196 cm
Szerokość 196 cm i łukowa konstrukcja pozwalają oświetlić wybraną strefę bez potrzeby montowania lampy sufitowej dokładnie nad nią. W praktyce oznacza to, że ustawiając lampę przy sofie, możesz skierować światło nad stolik kawowy lub miejsce do czytania. Jedno źródło światła na gwint E27 daje swobodę doboru żarówki dopasowanej do potrzeb.
Dla kogo będzie odpowiedni?
To rozwiązanie dla osób, które potrzebują oświetlenia stojącego do strefy wypoczynku lub czytania. W salonie sprawdzi się przy kanapie, gdzie doświetli miejsce relaksu bez konieczności ingerencji w instalację sufitową. W sypialni może zastąpić lampkę nocną, jeśli ustawisz ją obok łóżka. Wysokość 192 cm pozwala uzyskać odpowiedni zasięg światła nad wybraną powierzchnią.
Najważniejsze korzyści dla użytkownika
-
Łukowe ramię o szerokości 196 cm – umożliwia oświetlenie przestrzeni oddalonej od podstawy lampy.
-
Gwint E27 – swobodny dobór żarówki pod względem mocy i barwy światła.
-
Stabilna metalowa konstrukcja – odpowiednia do ustawienia przy sofie lub fotelu.
-
Zasilanie sieciowe – stałe źródło światła bez potrzeby ładowania.
-
Dostępność w dwóch kolorach: czarny oraz srebrno-biały – łatwiejsze dopasowanie do różnych aranżacji.
Parametry techniczne
Lampa o wysokości 192 cm, szerokości 196 cm i długości podstawy 50 cm została wykonana z metalu i przeznaczona do podłączenia pod zasilanie sieciowe. Wyposażona jest w 1 źródło światła z gwintem E27 o maksymalnej mocy 40 W. Stopień ochrony IP20 umożliwia stosowanie w standardowych pomieszczeniach domowych.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Łukowa konstrukcja pozwala doświetlić wybraną strefę bez konieczności zmiany układu oświetlenia sufitowego, co sprawdza się szczególnie w salonach i strefach wypoczynkowych. Możliwość zastosowania dowolnej żarówki E27 daje elastyczność w dopasowaniu światła do różnych sytuacji – od czytania po relaks. Dwie wersje kolorystyczne umożliwiają dopasowanie lampy do istniejących mebli i dodatków, niezależnie od charakteru wnętrza.