Lampa podłogowa Walz White – stylowy element Twojego mieszkania

Szukasz lampy, która uatrakcyjni wygląd Twojego domu lub mieszkania? Interesuje Cię taka lampa, która doda Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru oraz oryginalności? Z pewnością powinieneś sprawdzić naszą ofertę, której przedmiotem jest lampa podłogowa Walz White. To element wyposażenia, który na pewno pokochasz!

Prezentowana lampa podłogowa Walz Whitema biały abażur na drewnianym trójnogu. To wyjątkowe zestawienie sprawia, że lampa staje się niezwykle stylowa oraz elegancka. Lampa świetnie sprawdzi się we wnętrzu takim jak salon, sypialnia, gabinet czy biuro, urządzonym w stylu skandynawskim, eleganckim oraz nowoczesnym.

Budowa lampy podłogowej Walz White jest prosta, co przenosi się na jej minimalistyczny wygląd. To z kolei podnosi jej atrakcyjność i możliwość dopasowania do większości pomieszczeń. Lampa stoi na drewnianym, eleganckim trójnogu. Abażur wykonany został z tkaniny.

Lampa podłogowa Walz White to świetny wybór do każdego pokoju, w którym potrzebujesz dodatkowego źródła, klimatycznego źródła światła.

Wymiary
Długość 177 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 55 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania