Lampa stojąca zewnętrzna Atlanta – stylowy powiew nowoczesności

Zastanawiasz się nad zakupem lampy, która oświetli zewnętrzną przestrzeń Twojego domu? Wybierz lampę stojącą zewnętrzną Atlanta! To lampa, która swoim wyglądem przypomina latarnię. Zobacz, jak wiele możliwości oferuje Ci prezentowana lampa, która łączy w sobie elegancję wraz z delikatnym powiewem nowoczesności.

Oferowana lampa stojąca zewnętrzna Atlanta została wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym, z kolei klosz lampy to tworzywo sztuczne w odcieniu białym "mrożonym". Lampa świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia ogrodu, tarasu czy podjazdu dla samochodów. Możesz umieścić ją także na większym balkonie czy w altanie. Lampa w elegancki sposób oświetli zewnętrzną przestrzeń Twojego domu.

Lampa stojąca zewnętrzna Atlanta łączy w sobie elegancki styl z wyjątkowym stylem retro. Jeśli zależy Ci na oświetleniu większej przestrzeni, świetnym pomysłem może okazać się zakup kilku lamp, które wspólnie stworzą wyjątkowy klimat.

Oferowana lampa posiada klasę szczelności IP44, która dodatkowo zabezpiecza lampę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wymiary
Długość 18,5 cm
Szerokość 18,5 cm
Wysokość 37,5 cm
Waga 1.12 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.