Lampa stojąca zewnętrzna Boston – bezpieczeństwo i nastrojowy klimat wokół domu

Chcesz oświetlić ścieżkę prowadzącą od furtki do drzwi wejściowych? A może brakuje Ci klimatycznego oświetlenia na tarasie lub werandzie? Zaplanowanie systemu oświetlenia ułatwi Ci lampa stojąca zewnętrzna Boston.

Smukły kształt słupa w połączeniu z neutralną kolorystyką (inox, opal) sprawia, że bez problemu dopasujesz lampę do istniejącej architektury ogrodowej, zieleni i ścieżek. W lampie znajduje się czujnik ruchu o promieniu 90° i zasięgu 9 m, zatem nie musisz ręcznie włączać światła, aby każdy domownik odnalazł drogę do domu. Nie obawiaj się, że oświetlenie zniszczy się pod wpływem warunków atmosferycznych – lampa ogrodowa Boston została wykonana z trwałych i odpornych materiałów, tj. stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Klasa szczelności IP44 świadczy o tym, że konstrukcja zapobiega przedostawaniu się wody, kurzu oraz innych zanieczyszczeń do środka klosza.

Lampa zewnętrzna Boston z czujnikiem ruchu może służyć do oświetlenia ścieżek oraz ważnych elementów architektury – tarasu, werandy, altanki czy oczka wodnego. Dzięki uniwersalnemu designowi lampa pasuje zarówno do budynków o nowoczesnej bryle, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Wymiary
Średnica 12,7 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.88 kg
Do pobrania