Lampa stojąca zewnętrzna Monterrey LED - oświetlamy podwórze

Marzysz o dyskretnym i nowoczesnym oświetleniu podjazdu? Chcesz zwiększyć widoczność ogrodowej ścieżki, altanki lub dekoracyjnego skalniaka po zmroku? Minimalistyczna lampa stojąca zewnętrzna Monterrey LED bezbłędnie odpowie na Twoje potrzeby. Co sprawia, że warto wyposażyć w nią swój ogród?

Przede wszystkim nowoczesny, niezobowiązujący design, który z łatwością dopasujesz nie tylko do bryły nowo powstałego budynku, lecz także starszej, tradycyjnej zabudowy. Wszystko za sprawą prostej konstrukcji typu słupek, którą wykonano z wytrzymałego aluminium lakierowanego na czarno. Model wyposażono w moduł LED o mocy 9W i kącie świecenia 39 stopni.

Talekka lampa ogrodowa posiada stopień ochrony IP54 - ochrona przed pyłem oraz bryzgami wody z każdego kierunku. Zwiększa to jej trwałość i możliwości zastosowań. Znakomicie prezentuje się ustawiona w liczbie kilku wzdłuż brukowanego podjazdu, przyjemnie oświetlając drogę do drzwi wejściowych. Wymiary: wysokość: 62 cm, średnica: 15 cm. Źródło światła: LED wbudowany.

Monterrey LED - wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 62 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał aluminium
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 9W
Strumień światła 410 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP54
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny