Lampa stojąca zewnętrzna Monterrey LED - oświetlamy podwórze

Marzysz o dyskretnym i nowoczesnym oświetleniu podjazdu? Chcesz zwiększyć widoczność ogrodowej ścieżki, altanki lub dekoracyjnego skalniaka po zmroku? Minimalistyczna lampa stojąca zewnętrzna Monterrey LED bezbłędnie odpowie na Twoje potrzeby. Co sprawia, że warto wyposażyć w nią swój ogród?

Przede wszystkim nowoczesny, niezobowiązujący design, który z łatwością dopasujesz nie tylko do bryły nowo powstałego budynku, lecz także starszej, tradycyjnej zabudowy. Wszystko za sprawą prostej konstrukcji typu słupek, którą wykonano z wytrzymałego aluminium lakierowanego na czarno. Model wyposażono w moduł LED o mocy 9W i kącie świecenia 39 stopni.

Talekka lampa ogrodowa posiada stopień ochrony IP54 - ochrona przed pyłem oraz bryzgami wody z każdego kierunku. Zwiększa to jej trwałość i możliwości zastosowań. Znakomicie prezentuje się ustawiona w liczbie kilku wzdłuż brukowanego podjazdu, przyjemnie oświetlając drogę do drzwi wejściowych. Wymiary: wysokość: 62 cm, średnica: 15 cm. Źródło światła: LED wbudowany.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 62 cm
Waga 1.72 kg
Do pobrania