Lampa stołowa Abbe – nowoczesny świecznik do inspirujących aranżacji

Współczesne trendy często korzystają z surowych form, które z pozoru nie mają nic wspólnego z domową przytulnością. Jednak można połączyć chłodny minimalizm z ciepłem kameralnej atmosfery – najlepszym tego dowodem jest szwedzka lampa stołowa Abbe.

Oczekujesz oryginalnych dekoracji, dzięki którym Twój dom stanie się inspiracją dla osób, które dopiero urządzają swoje cztery kąty? Z tą lampą osiągniesz upragniony rezultat. Podstawą konstrukcji jest długa listwa z metalu, od której odchodzi pięć elastycznych prętów. W efekcie lampa wygląda jak nowoczesny świecznik! Jednak w odróżnieniu od tradycyjnych świec, nastrojowe światło emitują małe żarówki (w zestawie), które uruchomisz za pomocą wygodnego przycisku na kablu. Ramiona lampy możesz zginać w dowolnym kierunku, formując ciekawe instalacje świetlne. I choć każdy element jest dość prosty i utrzymany w klasycznej czerni, trudno o bardziej niezwykłe oświetlenie.

Lampa stołowa Markslöjd sprawi, że salon w stylu skandynawskim stanie się ciekawszy, a industrialna sypialnia zyska intymny klimat. Wystarczy, że postawisz świecznik na złotym stoliku albo metalowej konsoli – jeśli chcesz możesz z tyłu ustawić lustro, aby zyskać przestrzenny efekt oświetlenia.

Wymiary
Szerokość 53 cm
Wysokość 28,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd