Lampa stołowa Amy – funkcjonalność i szyk prosto do Twojego salonu

Wieczór to czas relaksu. Właśnie wtedy najlepiej usiąść w zaciszu domowego salonu, położyć się na miękkim fotelu i oddać temu, co kochasz najbardziej. Ulubiony serial a może książka? Niezależnie od tego jaki jest Twój sposób na wypoczynek, na Twoim stoliku powinna pojawić się lampa stołowa Amy.

Każda lampka stołowa to funkcjonalny dodatek, jednak lampa stołowa Amy to praktyczne akcesorium, które odmieni Twoje pomieszczenie. Wszystko dzięki oryginalnemu designowi. Abażur ozdabia tkanina w kolorze przetartego złota, co doskonale wpisze się we wnętrza w stylu retro. Kiedy zapalisz światło, lampka stworzy gustowny poblask, który zachwyci nie tylko Ciebie, lecz także Twoich gości. Dół dekorują połyskujące kryształy, dzięki którym Lampa na stół przypomina klosze zwisające z sufitów w królewskich pałacach.

Lampa Amy jest dekoracją samą w sobie, dlatego najlepiej położyć pod nią obrus o gładkim wzorze. Doskonały efekt uzyskasz także jeśli postawisz ją na samym blacie salonowego stolika. Wygodny włącznik lampki znajduje się na kablu.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.