Lampa stołowa Anika Cooper – postaw na oryginalny detal

Prawidłowe oświetlenie biurka lub stołu jest bardzo ważne – to przy nim pracujesz, załatwiasz różne sprawy, a czasami też po prostu poświęcasz się swojemu hobby. Jeśli jednym z Twoich zainteresowań jest urządzanie wnętrz, zwróć uwagę na tę lampę. Lampa stołowa Anika Cooper będzie oryginalnym akcesorium w Twojej sypialni lub pracowni.

Lampa Anika Cooper w kolorze miedzi świetnie rozświetli, doda wnętrzu ciepła, a zarazem nowoczesnego charakteru. Czym się wyróżnia wśród innych modeli? Jej klosz jest skonstruowany z metalowych elementów wygiętych w kształcie pąku tulipana. Lampa stołowa jest rzucającą się w oczy ozdobą biurka i wyrazistym detalem, który będzie zauważalny zwłaszcza na tle ścian w stonowanych barwach i w pomieszczeniach nieprzeładowanych dekoracją.

Lampa waży prawie kilogram, dlatego pozostaje stabilna i nie ma ryzyka, że zrzucisz ją przypadkowo ze stołu. Daje ona mocne światło o mocy max. 60W, dzięki czemu lektura czy praca będą komfortowe i nie zmęczą Twoich oczu. Do lampy należy dobrać osobną żarówkę, dostępną w naszym sklepie online.