Lampa stołowa Bianka – klasyka designu

Lampa stołowa powinna zapewniać Ci światło odpowiednie zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Takie światło z jednej strony powinno być jasne, ale z drugiej, przy dłuższym użytkowaniu, nie może męczyć wzroku. Przy wyborze lampy stołowej kieruj się tymi dwoma zasadami. Spełnia je lampa stołowa Bianka, która poza światłem zapewni Ci też niezwykłe wrażenia estetyczne.

Biała lampa stołowa ma klasyczną formę – jasny materiałowy klosz w kształcie walca pięknie rozprasza światło. Jest on osadzony na prostym metalowym trójnogu w kolorze chromu. Włącznik znajduje się na kablu. Lampa stołowa Bianka z uwagi na uniwersalny kształt i kolor, będzie pasować do każdego wnętrza – klasycznemu doda designerskiego rysu, zaś w minimalistycznym, skandynawskim czy paryskim idealnie wtopi się w otoczenie. Najlepiej będzie wyglądać w salonie, pracowni i w sypialni.

Oprawa lampy jest przystosowana do żarówek o klasie ekonomicznej od A++ do E, o mocy 40W. Żarówkę należy dokupić osobno. Lampa waży ok. 0,5 kg, dzięki czemu z łatwością zaaranżujesz ją w innym miejscu mieszkania.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 48 cm
Waga 0.596 kg
Do pobrania