Lampa stołowa Bourne - estetyka i wygoda

Idealna lampa stołowa powinna nie tylko pięknie się prezentować, ale także dobrze oświetlać konkretny fragment pokoju. Jeżeli szukasz lampy o unikatowym designie, ale jednocześnie bardzo praktycznej, lampa stołowa Bourne będzie dobrym wyborem.

Lampa stołowa Bourne zdecydowanie wyróżnia się na tle innych lamp nietypowym wzornictwem. Drewniana podstawka i stelaż zwracają na siebie uwagę, a z kolei białe, klasyczne w fasonie klosze nawiązują do tradycyjnych lamp stołowych. Ta ciekawa lampa pozwala na dowolne operowanie dwoma reflektorkami, dzięki czemu masz możliwość zmiany sposobu oświetlania pokoju, a tym samym - nastroju. Zwrócone ku górze będą dawać efekt rozproszonego, ale niezbyt intensywnego światła. Zwrócone ku dołowi świetnie nadadzą się do oświetlenia stolika kawowego czy czytanej ksiażki.

Lampa z drewna to ciekawy sposób na dopełnienie wnętrza w stylu skandynawskim i rustykalnym. Naturalny kolor drewna i biały metal dobrze komponują się z dowolnym zestawieniem kolorystycznym, dlatego lampa ta pozostawia dużą swobodę aranżacyjną.

Wymiary
Średnica 44 cm
Wysokość 56 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.