Lampa stołowa Bradford – ahoj, Kapitanie!

Z tą lampą dodasz morskiego klimatu nie tylko w pokoju miłośnika żeglugi, ale również każdego, kto lubi otaczać się przedmiotami o niebanalnym designie. Lampa stołowa Bradford wykonana z lakierowanej stali i szkła, inspirowana latarniami oraz tawernami żeglarskimi w portach będzie dekoracyjnym szczegółem, który podyktuje wystrój reszty domu. Linia lamp dostępna jest w 2 kolorach: antycznego srebra i czerni. Ta średniej wielkości czarna lampa wykończona została grubym, dekoracyjnym sznurem, który może służyć za uchwyt lampy. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi sprawdzi się na niewielkiej komodzie lub nocnym stoliku.

Oświetlenie uzupełni zarówno wnętrze jadalni, jak i salonu, czy też marynistycznej sypialni. Czarna stalowa lampa stołowa jest na tyle charakterystyczna, że zwróci na siebie wszędzie uwagę.

Stylowa lampa stołowa ma wymiary 14x33 cm. Oświetlenie wyróżnia się klasą szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm, a jednocześnie brak ochrony przed wodą. Do lampy należy dobrać źródło światła typu E27 o mocy maksymalnie 60W.