Lampa stołowa Canvas

Lampa stołowa to niezbędny element wyposażenia, jeśli często pracujesz w domu lub wręcz masz w nim swoją pracownię. Taka lampa poza równomiernym oświetleniem biurka, powinna też jednak być estetyczna – obie te funkcje spełnia lampa stołowa Canvas.

Lampa stołowa Canvas wykonana z tkaniny i metalu to uniwersalny, pasujący do wielu wnętrz model. Biała lampa stołowa będzie świetnym uzupełnieniem nowoczesnego mieszkania. Daje ona przytulne, a jednocześnie jasne światło, które będzie „tłem” do Twojej pracy, a jednocześnie stworzy w pokoju ciepły klimat. Lampa uzupełni zarówno wnętrze w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym – będzie pasować świetnie do wszystkich stylów wystroju.

Lampa stołowa Canvas ma dość szeroki abażur, co pozwala na równomierne oświetlenie całego obszaru pracy. Włącznik znajduje się na kablu. Do lampy należy dokupić żarówkę o mocy max. 60W i klasie energetycznej od AA++ do E. Model Canvas waży 2 kg, dzięki czemu stoi na biurku stabilnie i w razie przypadkowego zahaczenia ryzyko uszkodzenia jest minimalne. Produkt możesz uzupełnić o lampę podłogową Canvas, dostępną w sklepie BRW.

Wymiary
Średnica 23 cm
Wysokość 47 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania