Lampa stołowa Castellato - taniec nowoczesnych kształtów

Czasem jeden element wystarczy, by domowe wnętrze zyskało designerski wygląd. Umieszczony w widocznym miejscu, wzbudza podziw i przyciąga uwagę z daleka. Podobny efekt w Twoim domu da lampa stołowa Castellato. Wszystko za sprawą jej intrygującej budowy i odważnego połączenia kształtów.

To model, który poza oryginalnym wyglądem oferuje również funkcjonalność. Osadzony na smukłych, metalowych nóżkach szklany klosz mieści żarówkę z popularnym gwintem typu E14. Jej dobór nie sprawi Ci więc żadnych trudności. Połączenie czerni metalowych elementów z bielą szkła daje ponadczasowy i wciąż świeży efekt. Po zapaleniu zyskujemy w pomieszczeniu piękne, nienachalne światło.

Tabiało-czarna lampa perfekcyjnie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach wyposażonych w proste meble i futurystyczne dodatki. Z klasą dopełni również pomieszczenia w pełnym naturalności, skandynawskim stylu. Zdecyduj gdzie ją postawić lub przenoś ją z miejsca na miejsce, ciesząc oczy jej oryginalnym designem. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: średnica: 21 cm, wysokość: 33 cm. Typ gwintu: E14.

Wymiary
Średnica 21 cm
Wysokość 33 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo