Lampa stołowa Clarke – złoty blask w eleganckiej oprawie

Oświetlenie dekoracyjne wiele wnosi do aranżacji – doprawia wnętrze szczyptą charakteru, podkreśla inne elementy wyposażenia, wieczorem nadaje intymny klimat. Jeśli więc chcesz uzyskać wielowymiarowy efekt w swoim domu, pomoże Ci w tym czarna lampa stołowa Clarke.

Eleganckie oświetlenie sprawi, że każdy odwiedzający Cię gość określi Twój salon jako luksusowy i urządzony ze smakiem. Konstrukcja jest dość niekonwencjonalna – mimo minimalistycznej budowy lampa stołowa Clarke zwraca uwagę zdobieniami i złotym środkiem. Prostopadłościenny klosz z tkaniny urozmaicony jest siatką kwadratowych nacięć – w rezultacie lampa działa jak filtr, upiększając pomieszczenie efektownymi refleksami. Wewnętrzna strona nadaje światłu złoty blask, przez co przestrzeń sprawia wrażenie ciepłej i kameralnej. Dzięki płaskiej podstawie z metalu abażur zyskuje solidną podporę i nowoczesny szlif.

To idealna lampa do salonu w stylu glamour – czarny klosz ze złotym środkiem świetnie koresponduje z błyszczącymi dekoracjami i ciężkimi tkaninami w ciemnych kolorach. Ze względu na bardzo przytulny efekt oświetlenia, ten model możesz wykorzystać także w roli lampy nocnej w dużej sypialni.