Lampa stołowa Elfi - wyczaruj przyjazną atmosferę!

W Twoim salonie dominują odcienie beżu lub szarości, które już trochę Ci się nudzą? Masz wrażenie, że we wnętrzu Twojego domu brakuje optymistycznych kolorów? Możesz rozwiązać ten problem na dwa sposoby: wybierając akcesoria w pogodnej kolorystyce oraz doświetlając pomieszczenia. Rozwiązaniem „dwa w jednym” będzie lampa stołowa Elfi w subtelnym odcieniu pastelowego różu. Dzięki niej wyczarujesz pogodny nastrój w salonie, przyjemną atmosferę w sypialni i baśniową aranżację w pokoju dziecka.

Wykonana z metalu lampa stojąca Elfii posiada klasyczny abażur umocowany na smukłej nóżce i stabilnej podstawie w kształcie walca. Wysokość lampy wynosi 50 cm, co w połączeniu z niewielką wagą (nieco ponad 2 kg) sprawia, że lampę możesz bez kłopotu przestawiać z miejsca na miejsce. Odpowiednie nachylenie abażura powoduje, że Elfii sprawdzi się również jako lampa do czytania. Postawiona na nocnej szafce, umili codzienną lekturę przed snem.

Lampa Elfi posiada klasyczny design, dzięki czemu nadaje się do większości pomieszczeń. Jej wyróżnikiem jest ciepły odcień różu, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz stworzyć przytulną atmosferę.

Wymiary
Długość 50 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania