Lampa stołowa Hammer – korpus z młotkowanego metalu w kolorze miedzi

Są dodatki, które wydają się niepozornie, a w praktyce okazuje się, że trudno przeoczyć je w pomieszczeniu. Jednym z nich jest właśnie ta lampa stołowa z abażurem. Ma niewielki rozmiar i raczej klasyczną konstrukcję, a jednak przyciąga uwagę.

Lampa stołowa Hammer zagwarantuje Ci malowniczą grę światła i cienia. Jest on zasługą nie tyle prostego, białego klosza, ile połyskującej podstawy o nierównomiernej powierzchni, która po włączeniu światła pięknie będzie się mienić. Wykonana jest z młotkowanego metalu w miedzianym kolorze, dzięki któremu ta dekoracyjna lampa stołowa prezentuje się bardziej bogato. Tkaninowy klosz został tak zaprojektowany, aby nie stanowić konkurencji dla zdobnego korpusu. Całość jest dobrze wyważona, daleka od przesady. Oświetlenie ma wbudowane gniazdo typu E14 pozwalające na korzystanie z żarówek o mocy 40W.

Tak urodziwa lampka najlepiej będzie współgrała ze stylem nowoczesnym i glamour. Nastrojowo rozproszy światło, a taki efekt z przyjemnością powitasz nie tylko w sypialni, ale i salonie, pokoju gościnnym oraz stylowym gabinecie. To wymarzona dekoracja szafki nocnej lub stolika kawowego.

Wymiary
Wysokość 27 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania