Lampa stołowa Joy - nowoczesność bez efektu nadmiaru

Nadmiar kolorów w Twoim wnętrzu może męczyć wzrok i utrudniać skupienie się na ulubionej lekturze. Jeśli lubisz wieczory z dobrą książką, a zarazem cenisz sobie minimalistyczny design, rozwiązaniem dla Ciebie jest lampa stołowa Joy. Praktyczna lampa idealnie nadaje się do czytania. Postawiona w salonie, pracowni, sypialni lub bibliotece, lampa Joy nadaje wnętrzu charakteru. Nie tworzy przy tym efektu nadmiaru i przesytu. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na ulubionej lekturze.

Lampa stołowa Joy posiada okrągłą podstawkę, nóżkę oraz klosz w nietypowym kształcie lejka - elementy te wykonane są z metalu w kolorze czarnym. Ujście lejka zostało wykończone elementem z jasnego drewna, który podkreśla nowoczesny charakter lampy i sugeruje, że będzie się ona dobrze komponować również z meblami w takim odcieniu.

Jak sprawić, by lampa stołowa Joy harmonijnie wpasowała się w Twoje wnętrze? Zestaw ją z biało-czarnymi dodatkami. Lampa Joy znakomicie podkreśli to klasyczne połączenie barw. Jej surowy design doda charakteru również wnętrzom, w których dominują odcienie pastelowe, zwłaszcza błękit lub pudrowy róż.

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 57 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania