Lampa stołowa Junior – designerski świecznik dla wyjątkowej atmosfery

W Twoim domu rządzi nowoczesny styl i chcesz go nieco ocieplić, ale wolisz uniknąć efektu „sielskości” typowego dla tradycyjnych aranżacji? Świetnym rozwiązaniem jest lampa stołowa Junior – to wyjątkowe oświetlenie, które zapewni dobry nastrój domownikom i zrobi duże wrażenie na gościach.

Uwielbiasz intymny klimat, jaki potrafią dać tylko płonące świece? To świetnie, bo z pomocą tej lampy uzyskasz podobny efekt! Ten nowoczesny świecznik obdarzy wnętrze ciepłym blaskiem emitowanym przez siedem maleńkich żarówek (w zestawie) zamkniętych w szklanych kulach. Klosze zamocowane na prętach o różnej wysokości przypominają świece – jeśli się przyjrzysz, zauważysz symetrię tej niezwykłej konstrukcji. Całość osadzona jest na chromowanej podstawie, która jeszcze dobitniej wskazuje na designerski charakter lampy. Żeby zapalić „świece” nie musisz korzystać z zapalniczki – wystarczy kliknąć włącznik na kablu.

Dekoracyjna lampa stołowa Junior może zastąpić tradycyjny świecznik, dlatego polecamy ten model szczególnie do okazyjnego wystroju domu. Niemniej lampa ma uniwersalny przekaz i możesz ją stosować przez cały rok, do budowania kameralnej atmosfery w salonie czy sypialni.

Wymiary
Szerokość 37 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd