Lampa stołowa Mirauea – światło w eleganckiej czerni i blasku złota

W eleganckich aranżacjach często pojawia się mały akcent, który przyciąga wzrok i czyni wnętrze niepowtarzalnym. Takim „języczkiem u wagi” w Twoim salonie może zostać lampa stołowa Mirauea – to oświetlenie w pięknym stylu, dzięki któremu pomieszczenie zyska blask i koloryt.

Lampa składa się z dwóch równie zachwycających elementów, których częścią wspólną jest luksusowy charakter glamour. Podstawa to ceramiczne arcydzieło – połyskujące złoto i maleńkie wypustki dają biżuteryjny efekt, co fenomenalnie kontrastuje z czernią abażuru. Nie ma lepszego sposobu na blichtr w aranżacji niż dekoracyjne oświetlenie, które promienieje także w świetle dnia. Ważną rolę wąskich nacięć i złotego środka odkryjesz po zmroku – dzięki tym zabiegom lampa Mirauea skrzy się ognistym blaskiem oraz ozdabia wnętrze ciepłymi refleksami.

Czarno-złota lampa stołowa w naturalny sposób nasuwa skojarzenia ze stylem glamour, choć możesz jej użyć także w innych aranżacjach, np. modern classic lub paryskiej. Lampę możesz postawić w salonie na stoliku za kanapą, w sypialni na stoliku nocnym, a nawet na korytarzu – najlepiej na czarnej konsoli.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 38 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.