Lampa stołowa Mirauea – kwintesencja dobrego smaku

Poręczna lampka to nieodzowny element wyposażenia każdej sypialni. Wprowadzi przytulny klimat oraz ułatwi wyciszenie przed zaśnięciem. Jeśli pragniesz, aby wniosła ze sobą także szczyptę luksusu, koniecznie poznaj ten model. Złota lampa stołowa z ażurowym zdobieniem przemyci do Twojej sypialni nastrojową grę światła i cienia, dzięki której przyjemnie się rozmarzysz.

Lampa stołowa Mirauea ma złotą ceramiczną podstawę oraz czarny tkaninowy abażur o kształcie walca. Zdobi go regularny wycinany wzór, który urokliwie rozprasza światło. Dla spotęgowania tego efektu, po wewnętrznej stronie został pokryty złotem. Ta konsekwencja w zachowaniu spójności kolorystycznej czyni to oświetlenie niezwykle szykownym dodatkiem. Najlepiej odnajdzie się on w eleganckich, gustownie zaaranżowanych przestrzeniach, utrzymanych w stylistyce nowoczesnej i glamour.

Prezentowana lampa stołowa z abażurem mierzy 38 cm oraz ma średnicę 25 cm. Rekomenduje się stosowanie do niej żarówek z tradycyjnym gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Możesz ustawić ją na szafce nocnej, komodzie, a nawet parapecie. Bez względu na umiejscowienie, wzniesie wystrój wnętrza na wyższy poziom.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 38 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.