Lampa stołowa Nexta White - czar nadmorskich wspomnień

Wakacje, złota plaża, nadmorskie zachody słońca, nocny blask latarni morskiej… Jak utrwalić czar wakacyjnych wspomnień i móc cieszyć się nimi w swoim salonie, niezależnie od pory roku? Z pomocą przyjdzie Ci lampa stołowa Nexta White. Jej przestrzenna konstrukcja oraz brak klosza sprawiają, że przypomina właśnie niewielką latarnię morską. Centralne miejsce lampy stanowi żarówka roztaczająca blask aż po krańce Twojego stołu.

Lampa stołowa Nexta White to prosta, geometryczna konstrukcja wsparta na trójnogiej podstawie. Lampa wykonana jest w białego drewna i posiada włącznik na kablu. Kompaktowy rozmiar (22x22 cm) ułatwia jej przenoszenie. Brak klosza sprawia, że lampa jest niezwykle prosta w konserwacji i czyszczeniu. Wystarczy przetrzeć jej podstawę z kurzu wilgotną ściereczką. Teraz możesz cieszyć się ciepłym blaskiem w Twoim domu, bez żadnych ograniczeń.

Minimalistyczny design lampy Nexta sprawia, że wpasuje się ona w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu. Lampa stworzy gustowną kompozycję z białymi meblami i naturalnymi materiałami. Dzięki niej podkreślisz klimat salonu urządzonego w stylu marynarskim.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 22 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania