Lampa stołowa/podłogowa Tarbes – dekoracyjne oświetlenie w Twoim lofcie

Domowe oświetlenie nie musi składać się wyłącznie ze światła głównego i punktowego, które pełni funkcję użytkową. Jeśli chcesz mieć nietuzinkowe wnętrze, użyj opraw o ozdobnym charakterze – lampa stołowa/podłogowa Tarbes doskonale sprawdzi się w tej roli.

Oprawy oświetleniowe używane w fabrykach i budownictwie zawierały minimum elementów, tj. kabel z wtyczką, gwint na żarówkę oraz drucianą osłonę. I właśnie taka przemysłowa lampa stała się inspiracją dla projektu Tarbes – jednak tym razem oprawa ograniczona do przewodu i metalowej klatki nie oświetla placu budowy, ale dekoruje Twój salon czy sypialnię. Lampa druciana z kloszem w kolorze miedzi stworzy niesamowity klimat, musisz jedynie znaleźć odpowiednie miejsce do jej wyeksponowania – kabel z włącznikiem umożliwi Ci łatwe sterowanie światłem.

Oprawy Tarbes możesz używać jak lampki nocnej, podłogowej lub stołowej – w zależności od przeznaczenia dobierz dekoracyjną lub zwykłą żarówkę. Jeśli masz wnętrze w surowym stylu, wystarczy przepleść kabel przez drewnianą paletę lub metalowy regał. Miedziana lampa industrialna będzie również ciekawym urozmaiceniem wnętrz w stylu vintage i modern farmhouse.