Lampa stołowa Strong – minimalizm w stylu industrialnym

Cenisz sobie minimalizm i prostotę? Jeśli nie lubisz gromadzić wokół siebie nadmiaru dekoracyjnych przedmiotów, wybierz oświetlenie w surowym stylu industrialnym. Lampa stołowa Strong z betonową podstawą to funkcjonalne i solidne źródło światła, które podkreśli ascetyczny charakter wnętrza. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym salonie, jak i lokalach użytkowych (np. w restauracji czy kawiarni).

Lampa stołowa wykonana w całości z betonu (sześcienna podstawa). Posiada oprawę na jedną żarówkę dedykowaną, z możliwością wykorzystania dekoracyjnego źródła światła z gwintem typu E27. Niewielki rozmiar pozwala na ustawienie lampy w dowolnym miejscu (na stole, szafce, komodzie, parapecie itp.).

Betonowa lampa stołowa Strong dostępna jest w ofercie Black Red White także w innych wersjach kolorystycznych oraz z podstawą w kształcie walca. Najwyższa jakość zastosowanych materiałów sprawia, że lampa zachowuje idealny wygląd na lata. Wszystkie lampy dostępne w naszym sklepie objęte są dwuletnią gwarancją od dnia zakupu.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania