Lampa stołowa Strong Double – czas na lekcję geometrii!

Szukasz lampy o ciekawym kształcie, która będzie pasowała zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza? Właśnie ją znalazłeś! Lampa stołowa Strong Double to rozwiązanie dla Ciebie.

Ponadczasowy design w połączeniu z wygodą użytkowania to znaki rozpoznawcze tej lampy. Wytrzymała podstawa wykonana z szarego, surowego betonu sprawia, że wygląda ona solidnie, z nutą nowoczesnej elegancji. Jasny abażur z białej tkaniny równoważy ciemniejszy dół. Lampa stołowa Strong Double ma bardzo modny, geometryczny kształt. Zarówno podstawa, jak i nieco większy klosz o formie prostopadłościanu, tworzą spójną całość. Umieszczona w środku żarówka o mocy 25W z powodzeniem oświetli Twój stół czy biurko. Postawiona na komodzie przy ścianie wprowadzi do pokoju ciepłe światło, nadając mu niepowtarzalnego, przytulnego charakteru.

Klasyczne kolory lampy sprawiają, że odnajdzie się ona we wnętrzach o wielu stylach. Dodatkowo, jej geometryczna budowa podąża za najnowszymi trendami designu, więc kupując lampę Strong Double zyskujesz podwójnie. Gwarantujemy, że stanie się ona Twoją ulubiona lampą!

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 28 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania