Lampa stołowa Texas Love - podkreśl blask wspólnych chwil

Jak podkreślić urok wspólnych chwil spędzanych we dwoje lub z rodziną? Z pewnością pomoże Ci w tym stylowe oświetlenie, takie jak np. lampa stołowa Texas Love. Nowoczesna lampa dekoracyjna w kształcie napisu “Love” to nie tylko wyszukana dekoracja, ale też element aranżacji salonu, który świetnie sprawdzi się na zdjęciach. Lampa Texas Love z pewnością spodoba się więc (nie tylko) tym, którzy lubią uwieczniać wspólne chwile i zachwycać zdjęciami na Instagramie.

Lampa stołowa Texas Love jest typowym dekoracyjnym produktem na stół, komodę lub półkę. Lampa dopełni wystrój każdego pomieszczenia, dodając mu stylu i radosnego nastroju, szczególnie w długie jesienne i zimowe wieczory. Nowoczesna lampa o wymiarach 33 x 14 x 24 cm daje światło o barwie niebieskiej.

Lampa w kształcie pisanego słowa “Love" wykonana z białego neonu umieszczona jest na czarnej, okrągłej podstawie. Lampa zasilana jest przewodowo, 12 V prądem z włącznikiem umieszczonym w podstawie. Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Szerokość 33 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.76 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd