Lampa stołowa Theo – surowy design w stylu loftowym

Mniej znaczy więcej! Jeśli nie lubisz nadmiaru i cenisz sobie styl minimalistyczny czy loftowy – surowy design lampy stołowej Theo z pewnością skradnie Twoje serce! Oryginalna lampa składa się z dużej żarówki umieszczonej na solidnej podstawie z drewa. Całość tworzy prosty, choć niezwykle oryginalny efekt, pasujący do wystroju w stylu loftowym lub vintage.

Nowoczesna lampa wykonana została w całości z drewna. W podstawie znajduje się oprawa na żarówkę dedykowaną z gwintem typu E27 (dobierzesz ją w kategorii “źródła światła”). Możliwość zamontowania żarówki dekoracyjnej to prosty sposób na szybką metamorfozę lamp. Lampa Theo doskonale komponuje się z drewnianymi meblami, a także z wystrojem w stylu loftowym, minimalistycznym czy vintage. Możesz ustawić ją na stole, biurku, komodzie czy parapecie.

W ofercie Black Red White online znajdziesz inne lampy z kolekcji Theo, zróżnicowane pod względem odcienia drewna. Wybierz idealną lampę stołową dla siebie! Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania