Lampa stołowa Townshend – industrializm wciąż w trendach

Niebanalne konstrukcje często powstają z całkiem prostych elementów. Jeśli i Ty cenisz oryginalne pomysły i chętnie wykorzystujesz je w aranżacji wnętrz, lampa stołowa Townshend już dziś powinna pojawić się w Twoim domu.

Kryształowy żyrandol? Wielki abażur? Nie! Hitem ostatnich sezonów są surowe formy inspirowane wnętrzami fabryk i magazynów. Industrialna lampa – żarówka na kablu to wciąż gorący trend, który tym razem powraca w formie oświetlenia stołowego. Do skonstruowania lampy posłużył prosty statyw z metalu, drewniany klocek i zawiesie na żarówkę – całość wygląda jak projekt DIY wykonany z łatwo dostępnych materiałów. Jasne drewno i czarne elementy tworzą kontrastujące połączenie, dzięki czemu lampa stanowi wyrazisty dodatek, który nie ujdzie uwadze Twoich gości. Włącznik znajduje się na kablu, zatem ustaw lampę tak, aby mieć łatwy dostęp do sterowania światłem.

Mobilna lampa Townshend zrobi furorę w każdym miejscu! Ustaw ją w salonie na tle ceglanej lub betonowej ściany, a wzmocnisz industrialny klimat wnętrza. Ten model sprawdzi się również jako lampka nocna – dodaj ozdobną żarówkę Edisona, by uzyskać nastrojowe oświetlenie sprzyjające odpoczynkowi.

Wymiary
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 50 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo