Lampa stołowa Travis - dla rozświetlenia rodzinnych chwil

Twój salon to miejsce wyjątkowych spotkań: w kręgu najbliższych, przyjaciół oraz gości. Lubisz celebrować długie wieczory przy kawie czy lampce wina? Częścią atmosfery tych chwil jest także odpowiednie oświetlenie w Twoim domu. Lampa stołowa Travis rozświetli wieczory w rodzinnym gronie, a Twojemu salonowi doda niezwykle eleganckiego uroku.

Lampa stołowa Travis mierzy 53 cm wysokości, posiada wkręt na jedną żarówkę oraz standardowy włącznik na kablu. Biały klosz wsparty został na stabilnej drewnianej podstawie. Dzięki optymalnym rozmiarom i niewielkiej wadze (niespełna 2 kg), bez problemu przestawisz lampę z miejsca na miejsce. Jej ponadczasowy design sprawia, że lampa pasować będzie do pomieszczenia nawet po tym, jak zdecydujesz się na całkowitą zmianę wystroju.

Lampa Travis doskonale sprawdzi się w salonie czy sypialni, a także gabinecie, pracowni lub bibliotece. Podstawa wykonana z jasnego drewna sprawia, że lampa stołowa idealnie komponuje się z meblami w zbliżonym odcieniu. Lampa stołowa Travis świetnie prezentuje się w zestawieniu z drewnianymi ramkami na zdjęcia, w towarzystwie misy na owoce lub książek.