Lampa stołowa Trongo Round – z podstawą z jasnego drewna

Nie lubisz nadmiaru zbędnych przedmiotów? Zamień swoją starą lampę na minimalistyczna i niezwykle funkcjonalną lampę stołową Trongo Round z drewnianą podstawą w kształcie walca. Minimalistyczna lampa sprawdzi się jako oświetlenie punktowe na stole, biurku, szafce nocnej, parapecie czy komodzie w przedpokoju. Wysoka jakość wykonania i niezwykle proste, wręcz ascetyczne wzornictwo sprawiają, że lampa jest niezwykle uniwersalna i ma szereg zastosowań – zależnie od Twojego indywidualnego pomysłu aranżacyjnego.

Lampa Trongo Round została zredukowana do minimalistycznej podstawy z jasnego drewna, w której wnętrzu mieści się oprawa na jedną żarówkę dedykowaną. Możliwość zamontowania żarówki dekoracyjnej to prosty sposób na szybką metamorfozę oświetlenia. Niewielkie rozmiary pozwalają na używanie lampy, gdziekolwiek jej potrzebujesz oraz łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Szukasz lampy w innym kolorze? W ofercie Black Red White online znajdziesz lampę Trongo Round w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Znajdź model, który najlepiej dopasuje się do kolorystyki Twoich drewnianych mebli lub stworzy z nim udany kontrast.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania