Lampa stołowa Vallaspra – przytulna odsłona minimalizmu

Oświetlenie dodatkowe, rozmieszczone w różnych miejscach w domu, subtelnie urozmaica aranżację oraz tworzy niepowtarzalny klimat. Chcesz osiągnąć podobny efekt, ale to kłóci się z Twoim upodobaniem do minimalizmu? Lampa stołowa Vallaspra to jasna odpowiedź na Twój dylemat!

Lampa zwraca uwagę, lecz stroni od przesadnej dekoracyjności – wyjątkowy efekt jest zasługą geometrycznej formy i oryginalnego pomysłu. Rolę klosza spełnia mlecznobiała kula, dzięki której światło jest równomiernie rozproszone i miłe dla oczu. Za podstawę służy metalowa klatka w kształcie prostopadłościanu – tym sposobem lampa stołowa zachowuje stabilność i mieści się niemal na każdym meblu. Szampańsko-biała kolorystyka sprawia subtelne wrażenie, dzięki czemu lampa Vallaspra naturalnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia, także w minimalistycznym stylu.

Lampa stołowa ze szklanym kloszem zapewnia nastrojowe światło, co możesz wykorzystać w aranżacji sypialni lub pokoju gościnnego. Jednak dodatkowe oświetlenie przyda Ci się także w salonie – najlepiej ustaw dwie lub trzy lampki w różnych miejscach (szafka RTV, stolik boczny, parapet), a uzyskasz kameralny klimat do chwil we dwoje.

Wymiary
Długość 16,5 cm
Szerokość 16,5 cm
Wysokość 19 cm
Waga 1.319 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo