Lampa stołowa Vegas – neonowe oświetlenie o kształcie serca

Ta propozycja firmy Markslöjd dowodzi, że neony nie są zarezerwowane tylko dla publicznych przestrzeni. Przy jej użyciu nie tylko rozpędzisz mrok, ale wprowadzisz również do wystroju szczyptę szaleństwa i podkreślisz jego indywidualny charakter.

Lampa stołowa Vegas osadzona jest na białej podstawie o kształcie płaskiego dysku. Na pierwszy plan wysuwa się czerwone serce stanowiące zasadniczą część konstrukcji. Jej całkowita wysokość wynosi 35 cm, natomiast szerokość 28 cm. Wyłącznik standardowo osadzony jest na przewodzie.

Tak oryginalna lampa stołowa może pełnić w pomieszczeniu dwie funkcje – źródła światła oraz nietypowej dekoracji. Pod względem wizualnym nawiązuje do stylistyki retro, co czyni ją niezwykle modnym dodatkiem. Jej prosty, choć bardzo intrygujący kształt sprawia, że świetnie odnajdzie się w minimalistycznych oraz nowoczesnych aranżacjach. Korzystnie będzie współgrać z surową loftową stylistyką.

Sprawdzi się jako lampka nocna do czytania, dzięki której w Twojej sypialni zapanuje romantyczny nastrój. Możesz umieścić ją na biurku, komodzie lub parapecie. Wszędzie będzie prezentować się równie spektakularnie.

Wymiary
Szerokość 28 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.67 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd