Dekoracyjna lampa sufitowa Antila do salonu

Plafon Antila świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, hotelu, restauracji. Łatwo dopasować go do różnych kolorystycznie wnętrz i różnego umeblowania. Najbardziej pasuje do stylu wystroju glamour, sprawdzi się również w nowoczesnym. Dzięki plafonowi Antila ozdobisz swoje pomieszczenia, nawet te nieduże, gdyż plafon nie zabiera wiele miejsca i zastosowanie go jako oświetlenia nie spowoduje, że zdominuje charakter całości. Jedynie podkreśli go w subtelny i wysmakowany sposób.

Plafon Antila został zrobiony z metalu, szkła i tworzywa sztucznego. Ozdobnie wygląda każda część tej wyjątkowej lampy - zarówno mosiądzowany metal, z którego wykonano część podsufitki i ramiona, podtrzymujące klosze, jak i same szklane klosze o cylindrycznym kształcie i kryształki, zwisające między nimi, zakończone większymi w kształcie diamentów. Plafon ma dwa źródła światła: trzy żarówki o gwincie E27 i dekoracyjne diody LED. Dobierając żarówki warto postawić na energooszczędne ledowe. Kolory plafonu to: mosiądz, mleczna biel i transparentny. Wymiary to: 60 × 32 cm.

Oświetlenie podkreśli pokój w stylu glamour, jak i nowoczesny salon. Wpasuje się w chłodne i ciepłe aranżacje. Pasuje do drewna i metalu oraz wielu dodatków np. ze złotymi elementami.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 32 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania