Lampa dla wielbicieli dodatków w stylu eko

Lampa wisząca Ai to propozycja dla osób, które w wystroju wnętrz lubią inspirować się naturą. Ten delikatny model, nieco nawiązujący do dawnych trendów w oświetleniu, pasuje zarówno do pokoju dziennego, jak i do sypialni, jadalni, przedpokoju. Może znaleźć zastosowanie w pensjonatach, pokojach hotelowych czy kawiarenkach. Idealna do aranżacji boho, pasować będzie również do wnętrz w stylu rustykalnym, a nawet klasycznym i vintage. Nadaje przyjemnego ciepła oświetlanym pomieszczeniom.

Lampa wisząca Ai wykonana jest z metalu i juty. Ma klasyczny kształt jednopromiennej, wiszącej lampy z niewielkim, trapezowatym kloszem. Na klosz składa się metalowa konstrukcja, opleciona jutą. Lampa ma metalowe dodatki. Źródło światła stanowi żarówka o gwincie E27. Nie jest zawarta w komplecie z lampą i trzeba dokupić ją osobno. Warto zdecydować się na energooszczędny LED. Kolory lampy to czerń i beż - naturalny, beżowy kolor juty i czarne metalowe dodatki. Wymiary lampy Ai: średnica: 38 cm, wysokość: 136 cm.

Lampa pasuje do wystroju bazującego na naturalnych materiałach, drewnie, dodatkach w stylu Etno, obrazach w drewnianych ramach.

Wymiary
Średnica 38 cm
Wysokość 136 cm
Waga 0.38 kg
Do pobrania