Lampa wisząca Alambrea – surowy styl do sześcianu

Czerń ze złotem to niezawodny duet barw, z którego pomocą łatwo stworzysz we wnętrzu elegancki klimat. Jeśli rozglądasz się za nowoczesnym, surowym, a jednocześnie niebanalnym oświetleniem, lampa wisząca Alambrea to model dla Ciebie. Minimalistyczna lampa wyróżnia się wzornictwem i swoim ażurowym sześciennym kloszem. Modernistyczne oświetlenie najlepiej będzie wyglądać w aranżacjach industrialnych, minimalistycznych oraz typu scandi.

W abażurze znajduje się złota dekoracyjna oprawka, w której należy zamontować pasującą żarówkę. Dekoracyjna lampa Alambrea jest wykonana z metalu pomalowanego na czarny i złoty kolor. Model ma wysokość regulowaną do 130 cm i szerokość oraz długość klosza po 24 cm. Posiada uniwersalne wymiary, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i przestrzennych pomieszczeniach. Najlepiej będzie wyglądać na tle szarej, ceglanej oraz betonowej ściany w mieszkaniu.

Industrialna nowoczesna lampa wymaga dobrania świetlówki E27 o mocy maksymalnej 60W. Klasa szczelności IP20 oznacza, że jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 24 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting