Lampa wisząca Alora – klasa i subtelność w nowoczesnym oświetleniu

Nowoczesne wnętrza wyglądają pięknie i luksusowo, jednak bywają zbyt „chłodne” w konfrontacji z codziennym użytkowaniem – możesz łatwo temu zaradzić za pomocą oświetlenia. Lampa wisząca Alora sprawi, że aranżacja zyska ciepły i gościnny wymiar, ale nie straci swojego stylu.

Przez połączenie chromowanych elementów (podsufitka, końcówki zawiesia) oraz mlecznobiałego szkła udało się uzyskać kompromis pomiędzy nowoczesnością a przytulnym efektem. Harmonijną i subtelną konstrukcję urozmaicają nietypowe klosze, które różnią się wysokością oraz kształtem. Długość zawiesi możesz regulować, tworząc efektowną kaskadę rozpraszającą światło we wszystkich kierunkach – to doskonała lampa nad stół umiejscowiony w dużym salonie. Dzięki możliwości zainstalowania trzech żarówek (E27, 60 W) żyrandol pięknie rozświetli otoczenie, zapewniając przejrzysty i przytulny efekt we wnętrzu.

Szklana lampa wisząca Alora to nowoczesna propozycja do salonu, w którym panuje dyscyplina kolorystyczna i minimalizm w dodatkach. Świetnie sprawdzi się również w eleganckiej kuchni urządzonej w stylu nowojorskim – możesz zawiesić ją zarówno na środku, jak i nad barkiem śniadaniowym.

Wymiary
Długość 115 cm
Średnica 40 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon