Lampa wisząca Amy - w blasku kryształków

Twój dom to Twój pałac. Z precyzją wyposażasz go w stylowe meble, dobierasz wyszukane dodatki. Spraw, by ich piękno było widoczne również po zachodzie słońca. Rozświetl wnętrze, a przekonasz się ile za jego sprawą zyskają dopracowane detale w każdym pokoju. Efekt ten pomoże Ci osiągnąć oryginalna lampa wisząca Amy.

Co sprawia, że warto ozdobić nią pomieszczenie? Przede wszystkim zachwycający design z połyskującymi kryształkami zawieszonymi na dużym, tekstylnym abażurze. Złoty kolor oraz struktura przetarć dają piękny, dekoracyjny efekt, który po włączeniu światła dodatkowo zyskuje na sile. Poruszające się kryształki migoczą i urokliwie odbijają światło. Całość, zawieszona w centralnej części salonu lub nad stołem, może stanowić samodzielną dekorację wnętrza. Znakomicie odnajdzie się również w towarzystwie innych ozdobnych akcesoriów.

Lampa z kryształkami tworzy natychmiastowy efekt w każdym domu. Spójnie króluje nad wnętrzem pełnym bogato zdobionych tkanin i rzeźbionych mebli. Skutecznie wyróżnia się także w prostych, oszczędnych w formę pomieszczeniach. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: długość: 140 cm, szerokość: 40 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 40 cm
Waga 2.34 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.