Lampa wisząca Amy – wytworne wnętrze otulone blaskiem

W eleganckiej aranżacji warto unikać zarówno zbyt zwyczajnych form, jak i przesadnego blichtru – najlepiej uzyskać „złoty środek” pomiędzy przytulnością a luksusem. Doskonałym przykładem idealnej równowagi jest lampa wisząca Amy, która wprowadzi do Twojego domu ciepło i wykwintny styl.

Ponadczasowe piękno tej lampy tkwi w spójności – wszystkie elementy znakomicie do siebie pasują i wspólnie pracują na wysublimowaną całość. Najważniejszą częścią jest abażur z metalicznej tkaniny, miejscami przecieranej. Niejednolity materiał sprawia, że lampa sufitowa Amy zyskuje szlachetny wyraz, a przy tym intryguje efektem światłocienia. Srebrzysty materiał ozdabia girlanda kryształków, dzięki którym światło pięknie migocze i uświetnia aranżację subtelnymi refleksami. Zwieńczeniem konstrukcji jest chromowana podsufitka, która nawiązuje do kształtu klosza oraz blasku kryształków.

Lampa z abażurem Amy pasuje do wielu trendów, których wspólnym mianownikiem jest elegancja. Może wisieć w sypialni w stylu vintage, w której dominuje łóżko z pikowanym zagłówkiem i tapeta w srebrzystoszary wzór. Lampa z kryształkami może również zaakcentować część jadalnianą salonu w stylu glamour lub witać gości w klasycznym holu.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 40 cm
Waga 2.34 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.