Elegancja w stylu glamour

Lampa wisząca Andrew prezentuje się niezwykle efektownie, stanowiąc ozdobę wyposażenia, a nie tylko jeden z jego elementów. Najbardziej pasuje do stylistyki glamour, która wymaga blasku i przepychu. Ta lampa sprawdzi się tutaj doskonale. Najlepiej jeżeli zawiśnie w salonie, ale sprawdzi się też w pokoju z aneksem, sypialni bądź sali reprezentacyjnej. Można próbować aranżować ją w innych stylach np. klasycznym czy nowoczesnym, ale to kwintesencja wystroju glamour i w takim będzie wyglądać idealnie.

Lampa Andrew została wykonana ze stali i szkła. To lampa trójpłomienna o efektownych, kulistych kloszach różnej wielkości, zawieszonych na odmiennych długościach. Źródłem oświetlenia w lampie są żarówki (gwint E27). Dobierając żarówki stawiajmy na LED-owe, które są energooszczędne. Kolory lampy to złoty (elementy metalowe) oraz złoto – transparentny (klosze). Wymiary wynoszą: 150 × 50 cm.

Złota lampa Andrew pasuje do ciemnego i jasnego wystroju glamour. Dekoracje i dodatki ze złotymi akcentami będą tu miłym dopełnieniem.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 50 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania