Efektowny sposób na oświetlenie nowoczesnego salonu

Lampa wisząca Annika to bardzo oryginalny model, dzięki któremu Twój salon nie tylko nabierze blasku, ale stanie się miejscem, w którym chętnie będziesz się relaksować. Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także sypialni, jadalni, modnym pomieszczeniu biurowym lub restauracyjnym. Oryginalna forma i wykonanie sprawiają, że lampa Annika najlepiej będzie wyglądać w aranżacjach loftowych i nowoczesnych.

Lampa Annika wykonana jest z metalu i szkła. Uwagę przykuwa jej kształt, którego niebanalność doceni każdy, kto śledzi aktualne trendy w wystroju wnętrz. Na długiej listwie znajdują się cztery źródła światła, zawieszone na długich zwisach. Klosze są podłużne, walcowate, zrobione ze szkła i metalu. Źródło światła stanowią żarówki, które dobieramy osobno. Warto wypróbować żarówki LED. Kolorystyka lampy to połączenie chromowanego metalu z grafitowo-transparentnymi kloszami. Wymiary całości to: 156 × 9 × 80 cm.

Lampa Annika sprawdzi się w pomieszczeniach typu studio z nowoczesnymi meblami z metalowymi elementami. Doskonale zaprezentuje się na tle czerni, bieli i odcieni szarości.

Wymiary
Długość 156 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 80 cm
Waga 3.19 kg
Do pobrania