Lampa wisząca Argos – minimalizm ze szczyptą nowoczesności

Ten model przyciągnie uwagę osób preferujących dodatki o oszczędnej formie i modnym designie. Idealnie sprawdzi się w polskich mieszkaniach, które zostały urządzone w minimalistycznym stylu. 3-punktowa lampa wisząca idealnie odnajdzie się w salonie, jadalni bądź kuchni. Możesz zawiesić ją w centralnym punkcie pomieszczenia lub przy jej pomocy podkreślić jego funkcjonalny układ.

Biała minimalistyczna lampa składa się z osłonek o kulistym kształcie. Każda z nich wyposażona jest w gwint typu E27. Ich zamknięta forma sprawia, że światło jest równomiernie rozproszone. Charakterystyczny dla tej konstrukcji jest brak połączenia między kloszami. Zainstalowane są jednak w odległości, która sprawia, że zbiegają się na krańcowym odcinku przewodów.

W praktyce oznacza to, że lampa wisząca Argos wyposażona jest w trzy odrębne abażury, które wyglądają jak jeden. Taki zabieg sprawia, że kompozycja tego zwisu jest bardziej harmonijna i daje jasne światło skupione w jednym punkcie. Wykorzystaj tę cechę do oświetlenia blatu stołu w jadalni. Przy tak widowiskowej oprawie każdy posiłek zyska uroczysty charakter.

Argos - wymiary
Długość 110 cm
Średnica 32 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał szkło/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) 20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 24