Efektowne oświetlenie do dużego salonu

Model Ariscani to piękna, wisząca lampa 10-punktowa, która idealnie pasuje jako oświetlenie większego salonu. Przyciąga wzrok i podkreśla zdecydowaną kolorystykę aranżacji. Świetnie sprawdzi się w stylistyce nowoczesnej i glamour. Najlepiej wygląda w salonie, dużym gabinecie, bibliotece, sali reprezentacyjnej, a nawet recepcji dużego hotelu. To bardzo efektowne i dekoracyjne oświetlenie, które wpływa na charakter całego pomieszczenia.

Lampa wisząca Ariscani wykonana została z metalu i szkła. Klosze, których jest aż dziesięć, zrobione są ze szkła napowietrzanego. To duża lampa i kuliste klosze wiszą na różnych długościach, tworząc razem ciekawą i oryginalną całość. Dziesięć źródeł światła stanowią żarówki. Nie są zawarte w komplecie, należy więc dobrać je osobno.

Warto postawić na żarówki LED, które z pewnością będą o wiele dłużej świecić. Lampa Ariscani jest w kolorze czarnym, a szklane klosze – czarnym, transparentnym. Wymiary to: 65,5 × 170 cm.

Lampa Ariscani sprawdzi się w dużym salonie, najlepiej umeblowanym w chłodnych, ciemnych odcieniach (ciemne drewno, grafit).

Wymiary
Średnica 65,5 cm
Wysokość 170 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo