Idealne oświetlenie do niebanalnych aranżacji

Lampa wisząca Artwood to ciekawe źródło oświetlenia, które sprawdzi się w wielu aranżacjach, ale najlepiej w vintage, rustykalnej i boho. Dość prosty, oryginalny i nietypowy design sprawia, że oświetlane wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru.

Lampa może wisieć w salonie, kuchni, jadalni, a nawet restauracji, oczywiście odpowiednio wystylizowanej. Dodaje uroku i blasku meblom z drewna, drewnianym podłogom i meblom w starym stylu.

Lampa Artwood wykonana jest z drewna i metalu. Na podwójnym zwisie znajduje się gruba drewniana listwa, do której przytwierdzone są kuliste klosze. Jest ich sześć, więc tyle samo będzie źródeł światła, czyli żarówek. Żarówki nie są dodane do kompletu z lampą i należy dobrać je osobno. Warto wybierać energooszczędne LEDy. Kolory lampy Artwood to dąb i czarny metal. Wymiary lampy wynoszą: 5 × 100 × 90 cm.

Ta ciekawa, oryginalna lampa pasuje do mebli z drewnianymi elementami (np. łóżko z drewnianą ramą) i wystroju, w którym dominuje drewno, lub drewno z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.77 kg
Do pobrania