Lampa wisząca Austell – złoty blask w nienachalnej odsłonie

Czerń to kwintesencja elegancji. Złoto kojarzy się z bogactwem i przepychem. Projektanci lampy Austell połączyli te dwa szlachetne kolory z niebanalną konstrukcją składającą się z metalowych prętów udrapowanych na kształt klatki. Z pewnością znajdziesz w swoim domu miejsce dla tak stylowego dodatku.

Lampa wisząca Austell od innych modeli oświetlenia wykonanego z drutu wyróżnia się obecnością przepaski o prostym, nieregularnym kształcie. Jej złote wykończenie oraz sposób, w jaki oplata abażur, znacząco podnosi walory estetyczne i użytkowe tego zwisu. Dzięki takim rozwiązaniom ta czarna metalowa lampa bardzo efektownie prezentuje się w ciągu dnia. Po zmierzchu spektakularnie rozprasza światło, przez co traci ono swoją ostrość, co ułatwi Ci odprężenie po ciężkim dniu.

Wraz z płaską podsufitką o planie okręgu mierzy łącznie 110 cm. Średnica stożkowatego abażuru o lekko zaokrąglonych krawędziach wynosi 43 cm. W ofercie dostępnych jest kilka wariantów tego zwisu o odmiennej średnicy klosza. Możesz stworzyć z nich kompozycję, która znacząco podniesie atrakcyjność wystroju Twojej kuchni, jadalni, salonu.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 43 cm
Waga 2.003 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo