Lampa wisząca Austell – nie znajdziesz takiej drugiej

Lampa Austell najlepiej będzie wyglądać w kuchni oraz jadalni. Materiał, z którego jest wykonana ta czarno-złota lampa wisząca, ułatwi Ci utrzymanie jej w nienagannej w czystości. Niezabudowany klosz zapewni dużą ilość światła. Metalowe pręty będą załamywać światło w nastrojowy sposób, który umili Ci przygotowywanie i spożywanie posiłków.

Metalowa lampa wisząca zbudowana jest z płaskiej podsufitki, z której wychodzi przewód zakończony ażurową klatką pełniącą funkcję klosza. W jej wnętrzu znajduje się gwint E27 umożliwiający zastosowanie żarówki o mocy 60W. Łączna długość zwisu wynosi 110 cm. Średnica klosza 36 cm. Oświetlenie w całości zachowane jest w szykownej matowej czerni. Wyjątek stanowi wewnętrzna strona opaski, wprowadzona jako element dekoracyjny, a zarazem przesłona dla źródła światła.

Lampa wisząca Austell wyposażona jest w druciany abażur o subtelnie zaokrąglonym kształcie, stwarzający duże możliwości aranżacyjne. Może być dodatkiem do wnętrz utrzymanych w loftowym klimacie. Równie dobrze będzie sprawować się we wnętrzach potrzebujących wyrazistego, eleganckiego akcentu.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 36 cm
Waga 1.552 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo